Z pasji do miłości…

W naszą pracę wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy jak ważne jest, aby w ten szczególny dzień, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do biura

U nas macie Państwo możliwość uczestniczyć przy tworzeniu materiałów na ślub bądź inną uroczystość okolicznościową, posiadamy duże zaplecze techniczne umożliwiające dobór odpowiednich dodatków
i elementów.

Menu

Okazuję się, że menu na weselu jest bardzo dobrym pomysłem. Goście wiedzą, czego mogą się spodziewać na weselu. W szczególności, kiedy na weselu podawane są porcje, a stół szwedzki jest tylko dodatkiem. Unikamy pytań, czy będzie coś jeszcze podawane? czy tylko to będzie? czy będą jeszcze te pyszne udka z kurczaka? i wiele innych pytań, które będą dręczyły gości. Unikniemy tego, kiedy na stole zawita menu weselne.

Menu odgrywa również rolę planu podawania posiłków, goście chcą wiedzieć w jakich porach będą podawane posiłki, aby uniknąć przypadku, że wyjdą na dwór się przewietrzyć, kiedy na stole pojawią się ciepłe kąski. Menu weselne projektujemy tak, aby nawiązywało do pozostałych dodatków weselnych.