Z pasji do miłości…

W naszą pracę wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy jak ważne jest, aby w ten szczególny dzień, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do biura

U nas macie Państwo możliwość uczestniczyć przy tworzeniu materiałów na ślub bądź inną uroczystość okolicznościową, posiadamy duże zaplecze techniczne umożliwiające dobór odpowiednich dodatków
i elementów.

Zaproszenia na chrzest

Kiedy pociecha pojawia się w naszym życiu, a świat odwraca się do góry nogami, czas pomyśleć o organizacji Chrztu. Wspaniały czas dla dziecka spędzającego czas w gronie najbliższej rodziny. Możliwość poznania małego skarba z rodziną, która mieszka w znacznej odległości.

Przy zaproszeniu gości na tak ważną chwilę w życiu dziecka, mogą towarzyszyć piękne i ręcznie wykonane zaproszenia. Zaproszenie można spakować w kopertę i wysłać do najdalszego zakątku na świecie, aby poinformować o uroczystości najbliższych.

Zaproszenie na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego dla gości jest równocześnie pamiątką.

Do uroczystości po kościele proponujemy winietki (wizytówki imienne na stół), podziękowania dla gości oraz inne drobiazgi.