Z pasji do miłości…

W naszą pracę wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy jak ważne jest, aby w ten szczególny dzień, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do biura

U nas macie Państwo możliwość uczestniczyć przy tworzeniu materiałów na ślub bądź inną uroczystość okolicznościową, posiadamy duże zaplecze techniczne umożliwiające dobór odpowiednich dodatków
i elementów.

Winietki

Organizacja wesela, zastanawiasz się jak uniknąć zamieszania na weselu? Mamy bardzo proste rozwiązanie, które sprawdziło się na nie jednym weselu!

Winietki kładziemy na stół z imionami gości, wtedy każdy będzie wiedział, gdzie ma zająć miejsce.

Realizacje:

Jak rozmieścić gości?

Rozmieszczenie jest tak na prawdę indywidualne i zależy od układu stołów na weselu. Wyznacznikiem jest na pewno układ rodzinny, przyjaciół, znajomych, tak, aby każdy z naszych gości czuł się swobodnie.

Wyobraź sobie, że wybierasz się na wesele  ze swoją drugą połówką i siadasz koło osoby, której nie znasz, bo tak inni się rozmieścili, że na początku i na końcu zostało po jednym miejscu… a przecież nie powiesz wszystkim, aby przesunęli się o jedno miejsce., gdzie zdążyli się już rozgościć… Dlatego winietki zapobiegają tego typu chaosu na weselu.

Kolejnym ułatwieniem dla gości jest umieszczenie tablicy z rozmieszczeniem stołów, aby goście nie musieli biegać i szukać swojej winietki. Tablicę taką umieszczamy przed wejściem na główną salę weselną z układem stołów na weselu i z podanymi imionami i nazwiskami. Goście maja możliwość szybko odnaleźć swoje miejsce bez niepotrzebnego tracenia czasu na poszukiwanie.

Przykładowy plan stołów:

01m