Z pasji do miłości…

W naszą pracę wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy jak ważne jest, aby w ten szczególny dzień, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do biura

U nas macie Państwo możliwość uczestniczyć przy tworzeniu materiałów na ślub bądź inną uroczystość okolicznościową, posiadamy duże zaplecze techniczne umożliwiające dobór odpowiednich dodatków
i elementów.

Sawi-Catering.pl

Przód

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi kateringowe i eventowe.

Profesjonalnie organizujemy wesela, chrzciny,

przyjęcia komunijne, imieniny,

bankiety, konferencje, studniówki itp.

 

Imprezy mogą być organizowane w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu: we wskazanych salach, świetlicach, w prywatnych domach, czy też w plenerze, na łonie natury.

Bogate, inspirowane kuchniami świata menu, najwyższa jakość produktów i potraw, niepowtarzalny wystrój stołów i pomieszczeń, fachowa i dyskretna obsługa – tym zasadom hołdujemy w naszej pracy.

Wśród zorganizowanych przez nas przyjęć znajdują się zarówno kameralne kolacje, rodzinne uroczystości, zabawy dla dzieci, jak i huczne wesela, czy też pełne atrakcji imprezy masowe. Mamy również doświadczenie w organizacji poczęstunków konferencyjnych, bankietów, pokazów i pikników.

Zajmujemy się także oprawą dekoratorską przyjęć organizowanych w hotelach, domach weselnych i restauracjach.

Profesjonalne usługi gastronomiczne prowadzimy od 2005 r. W swojej działalności opieramy się na profesjonalnych umiejętnościach zdobytych pod okiem najlepszych polskich i europejskich kucharzy. Nasz zespół składa się z młodych, kreatywnych i innowacyjnych ludzi, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem przewyższają niejednego szefa kuchni.

Podsumowując: Jesteśmy po to, by spełniać Państwa marzenia!